Na platformie Steam od 6 lutego br. jest już dostępne bezpłatne demo Bike Mechanic Simulator 2023. To realistyczny symulator, w którym można zostać mechanikiem rowerowym i rozwijać własny warsztat. Premierę pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 na PC zaplanowano na II połowę roku. Później symulator ma pojawić się też na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Nowy symulator tworzy polskie studio Punch Punk S.A. (m.in. Apocalipsis: Harry at the End of the World oraz This is the Zodiac Speaking). Wydawcą gry jest Manager Games S.A., należąca do grupy Ultimate Games S.A. firma, która wydała wcześniej na PC strategię ekonomiczną Drill Deal – Oil Tycoon.

Już teraz na platformie Steam dostępne jest bezpłatne demo Bike Mechanic Simulator 2023, które wprowadza w świat gry. W demie twórcy udostępnili 3 rowery (każdy w 2-3 różnych wariantach), a sama rozgrywka obejmuje ograniczony czas, w którym można realizować zróżnicowane – generowane losowo – zlecenia.

Bike Mechanic Simulator 2023 to realistyczny symulator, w którym można zostać mechanikiem rowerowym i rozwijać własny warsztat. Rozgrywka obejmuje przede wszystkim naprawianie, serwisowanie i składanie rowerów w ramach realizowanych zleceń. Gracz musi także zadbać o swój warsztat oraz narzędzia i stację napraw.

Przy okazji udostępnienia dema liczymy na opinie graczy, które oczywiście również postaramy się uwzględnić w dalszych pracach nad grą. W swojej pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 zaoferuje oczywiście dużo więcej zawartości, a poszczególne elementy zostaną jeszcze dopracowane i poprawione. Naszym głównym celem jest to, by gra była realistycznym symulatorem, ale zapewniała też relaks i dobrą zabawę. Z tego powodu Bike Mechanic Simulator 2023 w niektórych obszarach będzie uproszczony względem realiów pracy mechanika rowerowego” – mówi CEO Manager Games S.A., Tomasz Sobiecki.

W finalnej wersji gry główny tryb fabularny zostanie połączony z trybem sandbox. Centralnym motywem będzie rozbudowa warsztatu o kolejne pomieszczenia i zestawy narzędziowe, a sama fabuła ma koncentrować się wokół różnych wydarzeń oraz renowacji zabytkowego roweru.

W Bike Mechanic Simulator 2023 gracze znajdą szeroki wybór sprzętu w różnych wariantach. Głównymi kategoriami rowerów będą miejskie, górskie (MTB) i szosowe. Każdy model roweru składa się z kilkudziesięciu różnych części.

Bike Mechanic Simulator 2023 – główne cechy:

  • kariera mechanika rowerowego;
  • serwisowanie, naprawa i składanie rowerów;
  • zróżnicowane zlecenia;
  • wiele rodzajów rowerów i komponentów;
  • tryb fabularny połączony z trybem sandbox.

Premierę pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 na PC (Steam) zaplanowano na II połowę 2023 r. Później gra ma trafić także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

TRAILER

DOSTĘPNE NA

STEAM

PRESSKIT

Pobierz mediapack.zip